• 26 Nis 2018, 01:00:40
Hoşgeldin, ziyaretçi! Lütfen oturum aç yada kayıt ol.

Reklamlar

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Sağlık / Ynt: ÖMER KILIÇOĞLUNUN SÜPER SERUMU
« Son İleti Gönderen: Yasin TAŞÇI Dün, 23:11:09 »
Ben ayrıca Redoxon ampul ve e vitamini ampul de ekliyorum. Daha önce bu şekilde denediğim civcivlerde şu anda yumurta verimi çok yüksek.

Yine bu konu başlığı altında 2014 yılındaki bir paylaşımda bu ilave ilaçları kullandığını ve verim artışı olduğunu yazan bir üyemiz mevcut. Ama ben karışıma farklı ilaçlar eklemedim. Ayrı olarak vitamin kullandım .
2
Sağlık / Ynt: Ömer Kılıçoğlunun Süper Serumu
« Son İleti Gönderen: Çağrı Çınar Dün, 16:54:39 »
Serum güneş ışığı almayacak serin bir yerde örneğin buzdolabında +2 veya +4 derecede gerekirse siyah bir poşet veya ona benzer bir malzeme ile sarılarak saklanırsa daha uzun süre dayanır. Ben ortalama 10 gün içinde tüketiyorum ayrıca saklama koşulları iyi olursa artı olarak bir kaç gün daha dayanır diye düşünüyorum . Etkilerine gelirsek b1 b2 b6 vitaminleri civcivlerin erken dönem vücut dirençlerini arttırmada ayak ve kemik yapısını güçlendirmede hastalıklara karşı dayanıklı olmalarında önemli bir etkendir ayrıca tüy gelişimini ve kalitesini arttıran enerji sağlayan etkileri var b12 kansızlığa iyi gelir ve hızlı gelişimi sağlar. ayrıca 1 litre suya 10 ml şırınga katılırsa uygun olur diye düşünüyorum.. İyi forumlar dilerim...
Aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler. Buzdolabında saklamanın herhangi bir sakıncası yok o halde. Ben de buzdolabında 10-12 gün dayanabileceğini etkisini yitirmeyecegini tahmin ediyorum. Bu serumun içerisine baska vitaminler eklemeye gerek var mıdır?
3
« Son İleti Gönderen: Yasin TAŞÇI Dün, 16:27:11 »
Serum güneş ışığı almayacak serin bir yerde örneğin buzdolabında +2 veya +4 derecede gerekirse siyah bir poşet veya ona benzer bir malzeme ile sarılarak saklanırsa daha uzun süre dayanır. Ben ortalama 10 gün içinde tüketiyorum ayrıca saklama koşulları iyi olursa artı olarak bir kaç gün daha dayanır diye düşünüyorum . Etkilerine gelirsek b1 b2 b6 vitaminleri civcivlerin erken dönem vücut dirençlerini arttırmada ayak ve kemik yapısını güçlendirmede hastalıklara karşı dayanıklı olmalarında önemli bir etkendir ayrıca tüy gelişimini ve kalitesini arttıran enerji sağlayan etkileri var b12 kansızlığa iyi gelir ve hızlı gelişimi sağlar. ayrıca 1 litre suya 10 ml şırınga katılırsa uygun olur diye düşünüyorum.. İyi forumlar dilerim...
4
« Son İleti Gönderen: Murat GÖGÇEOĞLU Dün, 16:08:57 »
Merhaba Murat bey, anlaşıldığı üzere seyreltme işlemi kişiden kişiye değişiyor. 2lt suya 2 şırınga derken toplamda kaç ml koydunuz? Çünkü şırıngaların ölçüleri farklı farklı ondan sordum.
merhaba.
öncelikle bilinçli olarak yapmadığımı ifade edeyim. dediğim gibi biraz okudum biraz göz kararı gibi birşey ve ilk kez bu sabah verdim.
2 şırında derken sanırım küçük tip enjektörler 5 ml 2 şırınga ile 10ml gibi oluyor ama azmı çokmu inanın bilmiyorum,daha önce deneyimim olmadı onun için size daha detaylı bilgi veremiyorum. ama aklımdan çokta fazla olmasının yararlı olmayacağı kanaatı doğdu biraz az olsa belki zararı olmaz (yaralıda olmayabilir) ama  fazla olursa eminim zararı olur.

Eminim bizden daha deneyimli olan arkadaşlarımız yaklaşık bir oran ölçü verebilirler.
5
Tokat / Ynt: Tanışma
« Son İleti Gönderen: Mustafa UÇAR Dün, 15:26:03 »
Hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun.
6
Tokat / Ynt: Tanışma
« Son İleti Gönderen: Çağrı Çınar Dün, 15:16:34 »
Hakan bey, hoş geldiniz. Üyeliğiniz hayırlı olsun.
7
« Son İleti Gönderen: Çağrı Çınar Dün, 15:13:50 »
bende birkaç senedir kanatlılar için kullanıyorum ve 1.5-2 litre suya 2 x10 ml şırınga kullanıyorum zaten fazlasının zararı olduğunu görmedim.
Merhaba Yasin bey, birkaç yıldır kullandığınıza göre bu serumun etkilerini tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Ayrıca hazırlamış olduğunuz serumu kaç günde tuketiyorsunuz ve saklama koşulları nasıldır?
8
« Son İleti Gönderen: Çağrı Çınar Dün, 15:11:24 »
Çınar bey bir kaç zamandır bende bu konuyu takip ediyorum dün akşamda eczaneden gerekli malzemeleri aldım serumu hazırladım, bu sadece civcivlere değil sanırım tavuklarada verdim. ölçülendirmeye gelince bir çok yerde farklı farklı ölçümleme okudum bende biraz göz kararı biraz akıl karı hesabı 2 litrelik sulama kabına 2 şırınga serum verdim azmı olur çokmu şansa dedim.
Merhaba Murat bey, anlaşıldığı üzere seyreltme işlemi kişiden kişiye değişiyor. 2lt suya 2 şırınga derken toplamda kaç ml koydunuz? Çünkü şırıngaların ölçüleri farklı farklı ondan sordum.
9
« Son İleti Gönderen: Yasin TAŞÇI Dün, 14:43:47 »
bende birkaç senedir kanatlılar için kullanıyorum ve 1.5-2 litre suya 2 x10 ml şırınga kullanıyorum zaten fazlasının zararı olduğunu görmedim.
10
« Son İleti Gönderen: Murat GÖGÇEOĞLU Dün, 14:35:29 »
Merhaba Arkadaslar, yorumları okuduğum kadarıyla belli bir sulandırma oranı yok sanırım. Kimisi sulandırmadan vermiş kimisi 1 litreye 10ml kimisi de 1 litreye 20ml koymuş. Dilediğimiz şekilde sulandırma yapabiliyoruz anlaşılan. Ben çıkacak civcivlerin için 1 litre suya 50ml süper serum katmayı düşünüyorum. Bunun etkisi az olur mu yoksa faydasinda bir değişiklik olmaz mı? Ayrıca civcive ilk gün şekerli su verilmesi tavsiye ediliyor. İlk gün bu serumdan versek şekerli su vermeye ihtiyaç kalmaz mı?
Çınar bey bir kaç zamandır bende bu konuyu takip ediyorum dün akşamda eczaneden gerekli malzemeleri aldım serumu hazırladım, bu sadece civcivlere değil sanırım tavuklarada verdim. ölçülendirmeye gelince bir çok yerde farklı farklı ölçümleme okudum bende biraz göz kararı biraz akıl karı hesabı 2 litrelik sulama kabına 2 şırınga serum verdim azmı olur çokmu şansa dedim.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10