Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Maalesef bir hevesle farklı farklı ırklara yönelim oluyor(Kendimden biliyorum). Tek ırkla yola çıkılsa, dogal yollarla çoğalsalar bile bu seferde civciv, yarka ve anaçlar bir arada uzun süre devam edemiyor yeni kümeslere ihtiyaç oluyor.
2
Aktiviteler / Ynt: Evcil Sevgisi Muhabbet Hanesi
« Son İleti Gönderen: Faruk ALGÜL Bugün, 14:04:22 »
Merhaba!
3
Sosyal Bölüm / Ynt: Yeni başlayacak olanlara tavsiyeler
« Son İleti Gönderen: Mustafa UÇAR Bugün, 10:36:51 »
"Hobiciyim" adı altında fahiş fiyatlara yumurta, civciv satanlara itibar etmeyin.
Buda benden eklensin :)

"Hobi, yapılması gerekli veya zorunlu olmayan kişinin kendi mesleği dahilinde veya farklı meslek türüne giren genellikle boşta kalan zamanları değerlendirme amacıyla yapılan yetenek beceri geliştirici oyalayıcı iş fiil faaliyetlerinin bütününe verilen genel adlandırma."
4
Edirne / Ynt: anitavuk ölümü
« Son İleti Gönderen: Mustafa UÇAR Bugün, 10:33:21 »
@ nazmi korkmaz bey  konuyu tanışma kayıt kısmına açmışsınız. bu iletiyi sizi tanıtıcı olarak örnek formata göre düzenleyip konunuzu ilgili bölüme taşımamız gerekiyor.

yanıt olarak

Adı Soyadı.................:
Mesleği......................:
Yaşı...........................:
Telefon numarası........:
Besledigi türler...........:
Üretim bilgileri............:
Bu işi ne amaçla yapıyorsunuz, Kısaca kendinizi tanıtırmısınız :

bunu doldurmanız gerekmektedir.

5
« Son İleti Gönderen: nazmi korkmaz Bugün, 09:44:50 »
neo-teramiycini tavsiye edermisniz yada anlattığım rahatsızlıklara iyi gelecek başka ilaç tavsiyeniz varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
6
« Son İleti Gönderen: nazmi korkmaz Bugün, 09:43:25 »
ural bey yarkalarda çok hafif burun akıntısı ve göz yaşarması oldu bir kaçında ama geçti gibi duruyor.bir kaçında'da nefes almakta zorluk vardı onlarda geçti gibi duruyor.
7
« Son İleti Gönderen: nazmi korkmaz Bugün, 09:40:43 »
ural bey benim tavuklarda biraz düşünme var ,1-2 adet yarkamdamda bir gözlerini kapama açma yapıyor.Birde yarkalarım tam istediğim gibi gelişmediler.1 haftadır vitamin L PLUS kattım sularına baya faydası oldu gibi hissetim.Ama hastalık varsa biritmek istiyorum.1 hafta temiz sade su veriyim sonrada  bu neo-teramiycin kullanıyım 1 hafta süre ile diyorum.Sizce uygunmu? Neo-teramiycini tavsiye edermisniz ? yada benzeri bi ilaç tavsiyeniz varmı ?
8
« Son İleti Gönderen: Kadir Güngör Dün, 15:23:48 »
Bırakın bu hobi alemini normalde güvenilecek insan pek kalmadı bu çağın acı bir gerçeği maalesef 
9
« Son İleti Gönderen: Yaşar KARATAŞ Dün, 15:17:33 »
Rica ederim, ben teşekkür ederim.
Alıntı yapılan: İsa BİNGÖL link=topic=7426.msg91593#msg91593

date=1539691852
"Mecburiyetten satış değilse kaliteyi ucuza bulamazsınız, hem uygun hem kaliteli olmaz, ucuz ilanlara aldanmayın bir çoğu dolandırıcıdır" diye yazdım ama, bu işi tamamen hobi olarak gören, sadece yem masrafı çıksın diye satış yapan kişiler bu kapsamda değil tabi ki.
Hobi yapayım diyorsun insanı canından bezdiriyorlar aldığın yumurtalar dölsüz çıkıyor emeğine mi yanarsın yumurta ve kargoya ödediğin parayamı
10
« Son İleti Gönderen: İsa BİNGÖL Dün, 15:12:01 »
Yararlı bilgiler için teşekkürler
Rica ederim, ben teşekkür ederim.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10