• 25 Nis 2018, 09:26:39
Hoşgeldin, ziyaretçi! Lütfen oturum aç yada kayıt ol.

Reklamlar

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Aktiviteler / Ynt: Evcil Sevgisi Muhabbet Hanesi
« Son İleti Gönderen: Yasin TAŞÇI Bugün, 08:15:45 »
Herkese Günaydın....
2
Aktiviteler / Ynt: Evcil Sevgisi Muhabbet Hanesi
« Son İleti Gönderen: Erol DEMİRBAĞ Bugün, 07:49:13 »
Günaydın arkadaşlar.
3
Hiçbirinde paça yok abi denizli olması iyi olur birde kel boyunlu bulursam o zaman daha güzel olur...tekrar teşekkür ederim...
4
Yem ve Beslenme / Ynt: 1000lik super serum hazırlama
« Son İleti Gönderen: Okan Sancak Dün, 20:31:09 »
Serum bu şekilde oldu
5
« Son İleti Gönderen: Okan Sancak Dün, 20:30:45 »
6
Hayırlı olsun.
Speckled Sussex @Rıdvan Bostancı hattı. Yanına bir iki kardeş olsaydı, iyi olacaktı.
Resimden tam göremiyorum. Diğerlerinde paça varmı?
Yoksa Denizlidirler.
7
Hayırlı olsun inşallah sağlıklı çıkım alırsınız
Yardımcı olabildiyse ne mutlu
8
Erol abi sağolsun bana 12 yumurta hediye etmişti. Kuluçka makinasında 10. gün kontrolünde 6 tanesi boş çıktı 18. gün kontrolünde ise bir tanesi oluşmamıştı geriye kalan 5 yumurtadan 3 tanesi çıktı 2 tanesi çıkamamıştı ve yumurtayı kırdığımda sanki çıkımdan önce ölmüş gibi görünüyorlardı yani tam oluşmamıştı.Bunuda sık sık kesilen ve saatlerce gelmeyen elektriğe bağlıyorum. Aşağıdaki resimde Erol DEMİRBAĞ abimin hediyelerini görüyorsunuz abime tekrar teşekkür ediyorum..
Not= Sarı olan civcivin yumurtasında ( S ) harfi vardı diğerleri hangi cins tahmin edebiliyormusun Erol abi?

9
« Son İleti Gönderen: Okan Sancak Dün, 14:08:10 »
1litre suya ve 2.5litrelik suya 5ml lik siringa ile kac cc katmam gerekir
10
Hayirli olsun. İnşallah iyi verim alırsınız. Beurer ile kalibre ederken cihazin içerisinde cihaz sıcaklık ve nemi oturmusken en az yarım saat kalmasını sağlayın ki daha net bir sonuç olsun. Sonucta kuluçka makinesi de olsa ısınan haya yükselir mantığıyla yumurtaların yani viyolün hizasındaki ısı belli bir süre sonra oturacaktır. Ben Beurer'i iki tane cıvalı mı alkollü mü tam bilmiyorum ama mekanik iki termometre ile kontrol etmistim ve dogru2 sonuçlar vermişti.
temenniniz için teşekkürler.
ısı ve nem kalibresini yaklaşık 3 saat içinde kaldıktan sonra yaptım,birde sabah kalktığımda kontrol ettim 37.5 ile 37.7 arasında devam ediyor. nem %58-60 civarında idi.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10