Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Civciv / Ynt: 3 aylık hint civcivler
« Son İleti Gönderen: Erol DEMİRBAĞ Bugün, 18:23:13 »
Gerekli beslemeyi yapıyorsunuzdur. Gezinme alanlarıda iyi ise anne babaları kadar olacaklardır.
Hayırlısı olsun.
2
Civciv / 3 aylık hint civcivler
« Son İleti Gönderen: Okan Sancak Bugün, 16:18:00 »
S.Aleyküm Abilerim 3 aylık hint civcivlerimin boylu fizikli ve duzgun gelisimleri icin ne yapabilirim
3
Sülün / Sülün seven arkadaşlarımız,
« Son İleti Gönderen: Erol DEMİRBAĞ Bugün, 09:46:21 »
Sülün seven, kümesinde bulunan, kümesine katmak isteyen arkadaşımız varmı?
Arkadaşlarımızda hangi cins sülünler var. Hangilerine ilgi duyuyorlar.?
4
Aktiviteler / Ynt: Evcil Sevgisi Muhabbet Hanesi
« Son İleti Gönderen: Erol DEMİRBAĞ Bugün, 08:28:44 »
Günaydınlar! Kolay gelsin.
5
     Çok güzel bir yazı,zamanlaması da çok güzel olmuş.İnşallah eski arkaşların ve yeni arkadaşların daha aktif katılım gösterdigi eski günleri aratmayacak bir ortam oluşur.
6
Kişiler neden burada eskisi kadar çok aktif değil.Bence bu güzel yazı yerine esas bunun sebebini araştırın derim.
7
Tebrik ediyorum ayrıca forumun kanatlılar konusunda bir arşiv niteliğinde olduğunu da ayrıca belirtmek isterim, eline sağlık
8
Duyurular / Burası Dost Meclisidir - Sosyal Medyadan Daha Güvenlidir
« Son İleti Gönderen: Yemliha KORKMAZ 18 Ekm 2018, 23:55:42 »
Herkese merhabalar.

Bir çok üyemizinde farkında olduğu bir durum artık kanatlı hobisine gönül veren kişilerin veya grupların sosyal medya üzerinden iletişime geçtiği, birbirleri ile alışveriş yaptığı veya tavsiyelerde bulunduğu gerçeği değişmez bir durumdur. Ancak bu durum sosyal medya üzerinden yapılırken forumumuzu veya sitemizi gölgede bıraktığı söz konusu olmaya başlamış hatta bir çok kişi bu durumdan sitem etmektedir haklı olarak.

Uzun bir süre önce kurulan evcilsevgisi platformu eski ve yeni üyeleri ile çizgisini bozmayarak devam etmektedir. Aynı amaçta farklı isimlerle kurulmuş bir çok forum siteside olsa şuan içinde bulunduğumuz evcilsevgisi platformu en yaygın olarak kullanılan forum sitesidir.

Forum sitemizi sosyal medyadan ayıran çok önemli hususlar vardır. Bunların başında en başta sosyal medyada herkesin heran bir şeyler yazabildiği, başkalarını kandırmak, yalan beyanda bulunarak aldatmaya yönelik eğilimleri çok hızlı bir şekilde olacağı muhtemeldir. Ancak forum sitemizde bu gibi hareketler kesinlikle minimum risk seviyesinde dir. Yani bu şekilde yalan beyanda bulanacak bir şahıs olsa bile kısa sürede tespit edilip forumdan çıkarılmaktadır.

Evcilsevgisi.com sitemizde paylaşım yapmak, alışveriş yapmak yada sohbet içinde bulunmanın tabiki tek şartı öncelikle detaylı şeklide kendini tanıtıp güvenilir olduğunu kanıtlamaktır. Sosyal medya hesaplarında bu durum çokça karşılatığımız şekilde yanıltıcı olabilmektedir ( Farklı isimler, farklı konumlar, farklı amaçlar).

Evcilsevgisi.com sitesinin her zaman yaşayacak olmasının sebebi güvenilir ve dostane bir ortama sahip olması, yanlış beyan edilecek bir durumun hemen tespitinin yapılması ve gerekli işlemlerin yapılacak olmasıdır.

Konu özeti olarak bu ailede herkes birbirini tanır ve bir çok üye diğer üyelerin referansı olacaktır. Alışverişlerde dahi bir alışveriş yaparken bu forumda kimlerin neyle ilgilendiğini tespit edebilir daha önceden de hangi konularda uzman olduğunu kolayca anlayabilmektesiniz. Alışveriş konusundan ilerliyorum çünkü insanlar devamlı olarak bu konudan müzdarip olmaktadırlar.

Örnek olarak : Bir kişi bir hayvanın yumurtasına talip ise bu hayvanı sahiplendirmek isteyen kişinin eski yorumlarına, eski alışverişlerine bakıp akıl ve fikir sahibi olabilmektedir.

Ayrıca herşeyin bir bedeli olmayan karşılıksız paylaşımlar da bu forumun üyelerine tanınan özel bir hediyedir. İnsanların yadımlaşma ve bu hobiyi en kaliteli seviyeli şekilde yaygınlaştırmasının yolu sosyal medya değil bu site gibi yerli, gerçek ve güvenli olan evcilsevgisi.com'dan geçmektedir.


Burası Dost Meclisidir Burda Herkes Bir Birini Tanır Bu Bizi Sosyal Medyadan Ayıran En Büyük Özelliktir

9
Sosyal Bölüm / Ynt: Yeni başlayacak olanlara tavsiyeler
« Son İleti Gönderen: Ender ÖZEN 18 Ekm 2018, 23:55:06 »
   İsa Bey bu yazınızı keşke kazık yemeden önce okusaydım :) Güzel ve yerinde bir yazı olmuş ellerinize sağlık.Yumurtaya verdiğim paralarla yarka alsaydım şimdi bahçemde onlarca çeşit kaliteli tavuğum olurdu.Kimi zaman kargodan dolayı bazen de üreticinin kötü niyetinden dolayı pek çok zarara girdim.Ama derler ya bir musibet bin nasihatten iyidir diye kaç defa da okusa insan illa ki o hataları kendisi de yapmadan duramaz...
10
Keklik / Keklik seven arkadaşlarımız,
« Son İleti Gönderen: Erol DEMİRBAĞ 18 Ekm 2018, 19:30:59 »
Muhammet Kalyoncu kardeşimiz haricinde keklik besleyen arkadaşımız varmı?
Arkadaşlarımız hangi cins keklikleri besliyorlar veya beslemek istiyorlar?
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10