Gönderen Konu: ANKA SÜS TAVUĞU DAMIZLIK YEMİ  (Okunma sayısı 1048 defa)

Çevrimdışı Abdullah GÖKPINAR

  • EvcilSever
  • İleti: 110
  • Beslediğim Türler: Light sussex,australorp, bresse, splash ve blue wyandotte, italiener
ANKA SÜS TAVUĞU DAMIZLIK YEMİ
« : 29 Ara 2016, 21:32:20 »

ANKA SÜS TAVUĞU DAMIZLIK YEMİ
* Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi; damızlık özelliğine sahip, yüksek verim ve döllülük amaçlayan üreticilerimiz için geliştirilmiştir.
* Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi; içerdiği özel bitkisel yağ asitleri sayesinde bit ve pire kovucu özelliktedir.Bu bitkisel yağ asitlerini tüketen tavukların vücutlarında bitlerin ve pirelerin barınamadığı klinik deneylerle ispatlanmıştır.
* Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi; içerdiği özel kekik yağı ekstrtaktı sayesinde bağırsakta bulunan, emilimden sorumlu(villüs'ler) yapıların boylarını uzatarak besinlerin emilimini ve yemden yararlanmayı arttırır.
* Tüm bu özelliklere sahip olan Anka tavuk yumurta yemini tüketen tavukların yem tüketiminin diğer yemlere göre daha az olduğu saha çalışmalarında kanıtlanmıştır.
* Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi; vitamin, mineral ve amino asitler yönünden zenginleştirilmiş olup damızlık sürüleri için ideal kombinasyona sahiptir. İçerdiği yüksek E vitamini ve yüksek miktarda selenyum sayesinde, döl verimini ve kuluçka çıkım oranını arttırır.
* Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi;Yapısında çörek otu, ceviz, badem, kayısı çekirdeği, nar çekirdeği, vişne çekirdeği, üzüm, kuşburnu, hindistan cevizi, domates tozu, kabak çekirdeği, haşhaş, buğday rüşeymi, ısırgan tohumu, keten tohumu gibi birçok doğal ve aromatik bitki küspesi içerir.
 *Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi;%17,50 protein ve 2800kcal/kg enerji içerir.Tam besleme yemidir.Süs tavuklarının tüm ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır.Haricen hiçbir vitamin,mineral,aminoasit vb. destek/takviye edici ürün kullanımı gerektirmez.
*Anka Süs Tavuğu Damızlık Yemi 16. haftadan itibaren erişkin tüm tavukların ve horozların tüketimine uygundur.