Gönderen Konu: Gordes yem  (Okunma sayısı 4179 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Kanatlı-b.bas-küçükbaş
Gordes yem
« : 11 Oca 2017, 07:35:02 »
Arkadaslar merhabalar herkeze gunaydin gordes yem olarak yardimci olabilmek icin bu guzel siteye katildik yardimci olabilecegimiz sorular varsa herzaman yaninizdayiz. Hayirli isler.

Çevrimdışı Ural KARA

• ONURSAL
  • EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Light Sussex & RıR & Ameraucanas & Egger Easter &
Ynt: Gordes yem
« Yanıtla #1 : 11 Oca 2017, 08:34:21 »
merhabalar hoş geldiniz ben küçük bir soru ile başlamak istiyorum diğer abilerim kardeşlerim gibi çok fazla cins ve tür yok. sorum söyle olacak 25kg çuval yada 50 kg çuval buğday fiyatı en önemlisi de istanbul üsküdar da ikamet ediyorum buralara en yakın bayilik nerede var malumunuz kargo edelim diyorlar 50 tl yeme vereceksem yem 100 tl ye geliyor bundan şikayet edince de kaliteli yem idare edeceksin diyorlar. ben 50 liraya sattığım tavuk a 100 istesem yada yumurtayı 10 yerine 20 ye satsam kaliteli yem kullandım desem bana kesin söverler :) saygılarımla tekrar hoş geldiniz. ;D ;D

Çevrimdışı Ugur TORUN

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Australorp
« Yanıtla #2 : 11 Oca 2017, 08:53:04 »
Organik yem uretiminiz var midir? Yada yemleriniz hayvansal protein katli midir yoksa hayvansal protein kaynagi kullanmadiginiz yem cesitleriniz var mi?
Yemlerinizin icerik bilgilerini paylasirsaniz yardimci olacaktir.

Çevrimdışı Faruk ALGÜL

• EvcilSever
  • The Pursuit of Happyness!!!
« Yanıtla #3 : 11 Oca 2017, 09:07:29 »
merhabalar hoş geldiniz ben küçük bir soru ile başlamak istiyorum diğer abilerim kardeşlerim gibi çok fazla cins ve tür yok. sorum söyle olacak 25kg çuval yada 50 kg çuval buğday fiyatı en önemlisi de istanbul üsküdar da ikamet ediyorum buralara en yakın bayilik nerede var malumunuz kargo edelim diyorlar 50 tl yeme vereceksem yem 100 tl ye geliyor bundan şikayet edince de kaliteli yem idare edeceksin diyorlar. ben 50 liraya sattığım tavuk a 100 istesem yada yumurtayı 10 yerine 20 ye satsam kaliteli yem kullandım desem bana kesin söverler :) saygılarımla tekrar hoş geldiniz. ;D ;D

Benim anlamadığım kaliteli olduğunu neye göre söylüyorlar? Buna ispat gerekli
Aman efendim, aman! Galiba Âhir Zaman!

Çevrimdışı Murat GÜLCEK

• Genel Moderator
  • EvcilSever
  • Bizim tövbe ettiklerimiz milletin duası olmuş.
  • Beslediğim Türler: Spaclet Susex - Light Susex - Köy tavuğu - Habeş(Silkie) - Bıldırcın
« Yanıtla #4 : 11 Oca 2017, 09:47:47 »
Yem fiyatları kargoya da girince oldukça yüksek oluyor tabii.
Fakat şöyle düşünmek lazım.
Biz hobiciyiz, 50 - 1oo tane hayvan besliyoruz.
Hepsi saldım çayıra mevlam kayıra hesabı.
Kaliteli profesyonel yemleri zaten üreticiler kullanıyorlar.
Yumurta verimi ve et verimi için bazı şeyleri kullanmak zorundalar.
Yani diyeceğim arkadaşlar kaliteli yem satanların hedefi bizler değiliz  :D
Bizim alacağımız ayda bir çuval yem , olsa ne olmasa ne  :D :D
Smyrna Rottweiler Kennel

Çevrimdışı Emrullah TEMEL

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: New hampshire-L.Sussex -Kanarya- Keçi
« Yanıtla #5 : 11 Oca 2017, 10:28:33 »
Tarım türkte tanıtımlarını gördüm bu firmanın
Zor diyorsun , Zor olacak ki İmtihan Olsun .

Çevrimiçi Erol DEMİRBAĞ

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Ayrım yok. Tüm kanatlılar güzel.
« Yanıtla #6 : 11 Oca 2017, 11:19:49 »
Son zamanlarda yeni yem firmaları piyasaya giriyor.
Yeni yatırımların yapılması iyi. Arada rekabet olunca; kalite ve uygun fiyatlarla bize ve tüm sektöre yansır umarım.
Başarılar diliyorum.
05322827480

Çevrimdışı Altan TUNCER

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: karışık
« Yanıtla #7 : 11 Oca 2017, 11:41:49 »
Fiyatlar ve kargo ile bilgi verir misiniz Zafer bey?

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #8 : 11 Oca 2017, 12:26:06 »
Yemlerimiz organi degildir. Biliyorsunuz ki yem yapabilmek icin bu karisimlarin icerisinde bircok hammadde kullanilmaktadir ve bu hammdelerin icerisinde (bizlerin tukettigi meyve sebzenin icinde bulunan l)  gdo vardir. Bu nedenle yemlerimiz organik degil dogaldir. Icerisinde hayvansal urun bulunmamaktadir. Tavuklarin vitamin ve mineral ihtiyacicini karsilayacak sekilde urunler bulunmaktadir. Nakliye konusunda bursa ve kutahya icin kendimiz nakliyelerini yapiyoruz diyer yerlere ise anbar ve nakliyelerle gonderimlerini sagliyoruz.

Çevrimdışı Ugur TORUN

• EvcilSever
« Yanıtla #9 : 11 Oca 2017, 12:51:04 »
Yemlerimiz organi degildir. Biliyorsunuz ki yem yapabilmek icin bu karisimlarin icerisinde bircok hammadde kullanilmaktadir ve bu hammdelerin icerisinde (bizlerin tukettigi meyve sebzenin icinde bulunan l)  gdo vardir. Bu nedenle yemlerimiz organik degil dogaldir. Icerisinde hayvansal urun bulunmamaktadir. Tavuklarin vitamin ve mineral ihtiyacicini karsilayacak sekilde urunler bulunmaktadir. Nakliye konusunda bursa ve kutahya icin kendimiz nakliyelerini yapiyoruz diyer yerlere ise anbar ve nakliyelerle gonderimlerini sagliyoruz.

Tavuk yemlerinin her birisi icin icerik bilgilerini paylasmaniz mumkun mudur?

tesekkurler

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #10 : 11 Oca 2017, 13:30:29 »
Burdan bunu tek tek yazmam pek mumkun degil cunku sadece yumurtalik tavuk yeminde 14 _ 15 kaleme yakin hammadde var icerisinde

Çevrimdışı Ömer KILIÇOĞLU

• Yönetici
  • EvcilSever
  • Süs Tavukları ve Bahçe hayvanları Federasyonu
  • Beslediğim Türler: keklik,sülün,bıldırcın,ve süstavukları
« Yanıtla #11 : 11 Oca 2017, 17:28:24 »
Aramıza hoş geldiniz
Türkiye süs tavukları ve bahçe hayvanları federasyonu
İstanbul Süs Tavukları ve bahçe hayvanları derneği.
Bereket hayvancılık ALTIN KÜMES Programı..

Çevrimdışı Ömer GÜVENİR

• EvcilSever
  • www.facebook.com/ HoBi Park ANTALTA
  • Beslediğim Türler: LIGHT BRAHMA (Q7) DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , WYANDOTTE , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ
« Yanıtla #12 : 11 Oca 2017, 19:42:07 »
hoşgeldiniz.
1 cuval yumurta ve etlik palet yem fiyatınız nedir.
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , SİLVER,SPLASH,BLUE WYANDOTTE , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ .

Çevrimdışı Bestami SAİTOĞULLARI

• EvcilSever
  • hobi amaçlı başlıyorum
« Yanıtla #13 : 11 Oca 2017, 19:47:49 »
Burdan bunu tek tek yazmam pek mumkun degil cunku sadece yumurtalik tavuk yeminde 14 _ 15 kaleme yakin hammadde var icerisinde

Zafer bey sıralı şekilde yazabilirsiniz ne zararı var, formülü sorulmuyor sonuçta, bende Bursa'dan sizden almayı düşünüyorum yakın zamanda, ama, cevabınızla insanları bilgilendirmiş olursunuz. 14 kalem dediğiniz, 2,3 cümle yazı sonuçta.

Çevrimdışı Seyhan ATİLLA

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: köy tavuğu pekin ördeği
« Yanıtla #14 : 12 Oca 2017, 08:18:16 »
Yem fiyatları kargoya da girince oldukça yüksek oluyor tabii.
Fakat şöyle düşünmek lazım.
Biz hobiciyiz, 50 - 1oo tane hayvan besliyoruz.
Hepsi saldım çayıra mevlam kayıra hesabı.
Kaliteli profesyonel yemleri zaten üreticiler kullanıyorlar.
Yumurta verimi ve et verimi için bazı şeyleri kullanmak zorundalar.
Yani diyeceğim arkadaşlar kaliteli yem satanların hedefi bizler değiliz  :D
Bizim alacağımız ayda bir çuval yem , olsa ne olmasa ne  :D :D

hocam çok güzel yorum helal olsun
hayat güzel sadece alişmak lazım..

Çevrimdışı Fevzi AKIN

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: köy tavuğu, ameraucanas, light sussex, australorp
« Yanıtla #15 : 12 Oca 2017, 09:02:44 »
İçerisinde Gdo olduğu için organik değil, doğal demişsiniz. GDO genetiği değiştirilmiş organizma demektir. Genetiği insan tarafından değiştirilen bir hammadde nasıl doğal olur? Geçen bir arkadaş yazmıştı. "Kayserili tüccar ağzı" diye. Buraya isabet etti herhalde.
Hayal gücü bilgiden güçlüdür...

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #16 : 12 Oca 2017, 09:28:47 »
Biz yemlerimize dogal diyoruz cunku yemlerimizin icerisinde kullanilan hammaddeler piyasada olan herkezin bildigi ve kendisi yem yaparken kullandigi hayvan icin kullanilmasi gerektigini bilen herkez tarafindan kullanilan hammaddelerdir ama icerisinde yumurta kalitesine etki edecek bir kimyasal bulunmamaktadir. Piyasada olan bircok yemi hepimiz biliyoruz iclerinde neler kullanildigini hangi kimyasallarin katildigini hepimiz bilmekteyiz fakat bunu yonca gluten ve organik belgeli urunlerle yapmaya calisiyoruz yemin icerisinde gdo lu urunler oldugu gibi organik belgeli urunlerde var ama biz bu yemimize yinede organik diyemiyoruz. Ama piyasada yapilan yemlere gore bakildiginda dogal demek bize ters dusmez diye dusunuyorum. Yemimizi Kullanan bircok musterimizde yumurta  kalitesinden ve tadindan dolayi cok memnun olduklarini gonul rahatligi ile tukettiklerini ve musterilerine sattiklarini dile getiriyorlar.

Çevrimdışı Fevzi AKIN

• EvcilSever
« Yanıtla #17 : 12 Oca 2017, 11:00:08 »
HBen yaptım ve doğal dedim diye doğal oluyo yani yeminiz. Hayırlı işleriniz olsun.

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #18 : 12 Oca 2017, 11:23:51 »
Ben yaptim ve dogal oldu diye demiyoruz piyasada kullandiginiz dogal gezen tavuk yemlerinin en dogali oldugu icin   dogal diyoruz.

Çevrimdışı Sonja CARTER

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: www.kenachickens.com
« Yanıtla #19 : 13 Oca 2017, 11:06:39 »
Merhaba Zafer Bey,
Bildiğim kadarıyla Türkiye'de de tavuk yemlerde hayvansal protein yasaklandı ve balık ve kemik unun yerine şimdi sadece (GDO) soya kullanmaktadır.
Saygılar

Çevrimdışı Sonja CARTER

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: www.kenachickens.com
« Yanıtla #20 : 13 Oca 2017, 11:18:12 »
Pardon ben yanlış okumuştum. Yazdıklarımı dikkate almayın. İyi satışlar :)

Çevrimdışı Beyhan KARACA

• ONURSAL
  • EvcilSever
  • Beslediğim Türler: susex.austrolorp.baf susex.rır.ligorin.güvercin
« Yanıtla #21 : 13 Oca 2017, 19:29:14 »
dostlar verdiğiniz buğday mısır acaba ne kadar gdo suz bilginiz varmı gordes yemin üretimini nasıl yaptığını biliyorum yemin içinde hayvansal hiç bir ilavesi yok ve tarım bakanlığının kullandırdığı ürünlerin dışında zafer beyin dediği gibi doğal ürünleri de var
:)
hastasıyız dede

Çevrimdışı Serkan TAŞÇI

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: New hampshire Bresse RIR Silver Wyandotte
« Yanıtla #22 : 13 Oca 2017, 19:57:55 »
Bildiğim kadarıyla tavuklar, yedikleri yemleri belli oranında sindirebiliyor, bu nedenle tavuklarını buğday ve mısır ile besleyenler hazır yemleri kullananlardan daha az sayıda yumurta alabiliyor. Bu nedenle hazır yem üreten firmalar, yemlerin sindirilebilirlik özelliğini arttırabilmek için yemlerinin arasına ilaveler koyarak, bunu başarmaya çalışıyorlar.

Sizlerin hazırlamış olduğu yemde ilave olarak koyduğunuz ürünler var mıdır?

Çevrimdışı Fevzi AKIN

• EvcilSever
« Yanıtla #23 : 14 Oca 2017, 00:21:29 »
Bildiğim kadarıyla tavuklar, yedikleri yemleri belli oranında sindirebiliyor, bu nedenle tavuklarını buğday ve mısır ile besleyenler hazır yemleri kullananlardan daha az sayıda yumurta alabiliyor. Bu nedenle hazır yem üreten firmalar, yemlerin sindirilebilirlik özelliğini arttırabilmek için yemlerinin arasına ilaveler koyarak, bunu başarmaya çalışıyorlar.

Sizlerin hazırlamış olduğu yemde ilave olarak koyduğunuz ürünler var mıdır?
Şirket sırrı der açıklayamaz. Sizin nezdinizde ben sorsam? TSE,İSO, HACCP belgelerini yayınlayabilir mi acaba? Organik değiliz doğalız demişlerdi Natural damgalarının menşeini yayınlayabilirler mi acaba?

Çevrimdışı Fevzi AKIN

• EvcilSever
« Yanıtla #24 : 14 Oca 2017, 00:44:03 »
Kendi nezdimde de soruyorum, Sn. firma bir önceki iletide ki belgeleriniz var mı? Yok ise buraya açtığınız "organik değil, doğal iddaanızı nasıl ispat edeceksiniz?

Çevrimdışı Fevzi AKIN

• EvcilSever
« Yanıtla #25 : 14 Oca 2017, 00:59:51 »
Kaldı ki internet sitenizde ilatişim bilgilerinize dair bir telefon numarası dahi yok. Bay zafer yaptığınız sanki edebiyat. Çıkın Optima ile Abalı ile CP ile dürüst çarpışın. Herkesin kullandığını kullandık demekle ürününüz doğal olmaz. Az daha iddia ederseniz hakkınızda yasal şikayette bulunacağım haberiniz olsun.

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #26 : 14 Oca 2017, 16:25:42 »
Yumurta yemimizin icerigi

Çevrimdışı Serkan TAŞÇI

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: New hampshire Bresse RIR Silver Wyandotte
« Yanıtla #27 : 14 Oca 2017, 17:21:54 »
dostlar verdiğiniz buğday mısır acaba ne kadar gdo suz bilginiz varmı gordes yemin üretimini nasıl yaptığını biliyorum yemin içinde hayvansal hiç bir ilavesi yok ve tarım bakanlığının kullandırdığı ürünlerin dışında zafer beyin dediği gibi doğal ürünleri de var

Sorunuza sahsim adina cevap vereyim.

Benim kullandigim ve misir ve bugday da gdo yok, bunu gonul rahatligiyla soyleyebiliyorum.

Çevrimdışı Beyhan KARACA

• ONURSAL
  • EvcilSever
  • Beslediğim Türler: susex.austrolorp.baf susex.rır.ligorin.güvercin
« Yanıtla #28 : 14 Oca 2017, 22:51:58 »
harika bizlerin bu tür ürünlere ulaşmamız şu anda zor sizin adınıza çok sevindim elimde hibrit olmayan bilinen eski bir mısır tohumu var ve benim bunu ekecek büyük çaplı bir arazim yok her şey imkan meselesi üç beş koçan mısır yapıyoruz onlarıda biz yiyoruz her yem üreticisi nin kullandığı yemde gdo var inkar etmiyorlar hayvansal katkı yı kullanan ve kullanmayan var bunu dikkate olmalısınız eleştiri yaparken bu gibi konuları da göz ardı etmeyin tüm yazdıklarınız için sizleri kutluyorum ne kullandığınızı tam öğrenmek hakkınızı kullandınız teşekkürler
:)
hastasıyız dede

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #29 : 19 Oca 2017, 09:50:53 »
Arkadaslar gunaydin. Gordes yem tuketen tavuktan elde edilen yumurta farki koyu ren olandir. Yem icerigi ise etiket goruldugu gibidir. Dogru yem ile dogru sonuclara ulasmak herzaman mumkundur.

Çevrimdışı Faruk ALGÜL

• EvcilSever
« Yanıtla #30 : 19 Oca 2017, 13:40:19 »
İçerisinde Gdo olduğu için organik değil, doğal demişsiniz. GDO genetiği değiştirilmiş organizma demektir. Genetiği insan tarafından değiştirilen bir hammadde nasıl doğal olur? Geçen bir arkadaş yazmıştı. "Kayserili tüccar ağzı" diye. Buraya isabet etti herhalde.

Ben yazmıştım  ;D

Çevrimdışı Faruk ALGÜL

• EvcilSever
« Yanıtla #31 : 19 Oca 2017, 13:47:51 »
Ben kısacası yine diyorum; Bizim üreticilerimiz bizlerle dalga geçiyorlar. Bu yaptığınız kısacası enayi yerine koymak!. Yok Biz doğal diyoruz. Yok müşterilerden geri dönüşler çok olumlu!  Bir tane foto atmışsın! Koyu renkli olan bizim yem yiyen tavuğun! Sanki kendisi yumurtlamış okadar emin. :P

Arkadaşım sen bu yemlerini kaç adet tavuğa yedirdin? Adet miktar? Ne kadar süreyle yedirdin? Hangi bağımsız test kuruşları seni denetledi ?

Piyasadaki gezen tavuk yemlerini herkes biliyor diyorsun!.  Kusura bakmayın ama ürün içeriklerini kimse bilmiyor! Türkiye İlgili kurum-kuruluşlar görevlerini tam anlamıyla yapmıyorlar! Kayserili Tüccar ağzıyla konuşmayalım... 

Çevrimdışı Zafer AYKOL

• EvcilSever
« Yanıtla #32 : 19 Oca 2017, 14:15:35 »
Simdi faruk algul bey ben bu siteye katilirken birileri bana denk gelsinde bende onunla tartisyim diye girmedim gordes yemi insanlara anlatmak tavukculuk ve hayvancilik konusunda yapabilecegimiz birsey varsa elimizden geldigince yardimci olabilmekamaciyla bu siteye katildim.Ancak anlayamadigim konu gordes yemi taniyip bilmeden nasil bir firma oldugumuzu anlamadan bizim hakkimizda bu sekilde hitamlarda bulunmazdir. Simdi topluluk icerisinde nasil konusulmasi gerekiyorsa o sekilde konusunuz.  sahsima soylediginiz kelimeyi hic hosnut bulmadim ( sanki kendi yumurtlamis ). Ben ayni kelimeleri kullanmak istemiyorum. Gordes yem bursa firmasidir isteyen herkeze konum olarak atabilirim isteyen varsa gelir fabrikamizi gezer hangi siloda hangi hammadde var tek tek bakar analizlerini ve kontrollerini yaptirabilir. Bu sekilde rahat baska bir firmaya girip gezebileceginizi pek dusunmuyorum acikcasi. Simdi hayvancilik konusunda yapabilecegim birsey varsa ben elimden geleni yapmaya hazirim

Çevrimdışı Faruk ALGÜL

• EvcilSever
« Yanıtla #33 : 19 Oca 2017, 14:29:12 »
Simdi faruk algul bey ben bu siteye katilirken birileri bana denk gelsinde bende onunla tartisyim diye girmedim gordes yemi insanlara anlatmak tavukculuk ve hayvancilik konusunda yapabilecegimiz birsey varsa elimizden geldigince yardimci olabilmekamaciyla bu siteye katildim.Ancak anlayamadigim konu gordes yemi taniyip bilmeden nasil bir firma oldugumuzu anlamadan bizim hakkimizda bu sekilde hitamlarda bulunmazdir. Simdi topluluk icerisinde nasil konusulmasi gerekiyorsa o sekilde konusunuz.  sahsima soylediginiz kelimeyi hic hosnut bulmadim ( sanki kendi yumurtlamis ). Ben ayni kelimeleri kullanmak istemiyorum. Gordes yem bursa firmasidir isteyen herkeze konum olarak atabilirim isteyen varsa gelir fabrikamizi gezer hangi siloda hangi hammadde var tek tek bakar analizlerini ve kontrollerini yaptirabilir. Bu sekilde rahat baska bir firmaya girip gezebileceginizi pek dusunmuyorum acikcasi. Simdi hayvancilik konusunda yapabilecegim birsey varsa ben elimden geleni yapmaya hazirim

Anka Yem adlı bir firmayı daha sert bir şekilde eleştirdim. Biz Organik değiliz Doğalız diyorsunuz. Bizim Yemimizi tüken tavuk yumurtasının sarısı diyorsunuz.  Bu insanlarla dalga geçmek değilde nedir?  Siz tamamen olayı ticari olarak yaklaşıyorsunuz.  Önemli olan belgelerle bunu sunabilmenizdir. lafla  bu işler olmuyor.

Çevrimdışı Yunus KILIÇ

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Amrock–brahma–astrolorp–ataks–isa brown–lohman brown
« Yanıtla #34 : 19 Oca 2017, 14:31:51 »
Valla ben köylere gidip arpa buğday mısır satın alıyorum hem uygun almak hem doğal olması için.kendi makinemde kırıyorum ama doğal diyemiyorum.adam nasıl gübre verdi hangi ilaçları kullandı tohumu yerlimiydi hibrit miydi.zor bu işler.doğalın anlamı doğal kalmalı

Çevrimdışı Fevzi AKIN

• EvcilSever
« Yanıtla #35 : 19 Oca 2017, 15:53:26 »
Yumurta sarısının rengi rasyondaki karoten pigmenti ile alakalıdır. Koyu sarı olması doğal olduğu anlamına gelmez.

Çevrimdışı Mahmut DEMİRHAN

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: brahma sultan
« Yanıtla #36 : 19 Oca 2017, 19:49:59 »
yem konusu  için yazmayayım dedim
 nasıl olsa bana uzak ulaşamam ulaşsamda fiyat 2 katına hatta 3 katına çıkar aşağıda foto paylaşayım

ne gordes ne anka nede sizin bildiğiniz bir marka

buyrun gözlerinizle görün

Çevrimdışı Özgür Cem YILMAZER

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: brahma , susex , köy tavuğu , ataks-s, fizan , rahibe fizan , japones. ayam cemni , sultan, zibri
« Yanıtla #37 : 20 Oca 2017, 00:07:17 »
 nasıl olsa bana uzak ulaşamam ulaşsamda fiyat 2 katına hatta 3 katına çıkar aşağıda foto paylaşayım

bildiğimiz marka hangisi isminide yazarsan iyi olur

Çevrimdışı Mahmut DEMİRHAN

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: brahma sultan
« Yanıtla #38 : 20 Oca 2017, 19:10:32 »

bildiğimiz marka hangisi isminide yazarsan iyi olur
abi hepimiz ulaşabildiğimiz markalı yemleri alıyoruz sizin ulaşabildiğiniz A markası benim ulaştığım (alabildiğim) B markası A markası burda yok B markası orda yok

paylaşmamdaki amaç marka kötülemek yada övmek değildi

bazı tavuklarım elimdeki mısıra geliyor bazıları hazır yeme geliyor bazıları güvercin yemine geliyor

buğdaya gelen yok  ;D ;D ;D

Çevrimdışı Emrullah TEMEL

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: New hampshire-L.Sussex -Kanarya- Keçi
« Yanıtla #39 : 20 Oca 2017, 21:40:18 »

valla sabriniza ve esnafliğiniza bravoo  bu kadar sükuneti muhafaza etmek ...
Zor diyorsun , Zor olacak ki İmtihan Olsun .

• EvcilSever
  • hobi amaçlı başlıyorum
« Yanıtla #40 : 20 Oca 2017, 22:05:45 »
Ben yarın alacağım inşallah Gördes yem Bursa'da adresimize teslim edebileceğini söyledi. Yem tecrübemi yazarım, ilgili firma arayınca sorduklarınıza genel olarak elinden geldiğince cevap veriyor. 

• EvcilSever
  • hobi amaçlı başlıyorum
« Yanıtla #41 : 20 Oca 2017, 22:14:48 »
Ben yarın alacağım inşallah Gördes yem Bursa'da adresimize teslim edebileceğini söyledi. Yem tecrübemi yazarım, ilgili firma arayınca sorduklarınıza genel olarak elinden geldiğince cevap veriyor. 

Bu arada Bursa'da iletişim kurduğum kişi Firmanın Genel sekreterliğinden numarasını aldığım Hacı Bey, isteyen arkadaşlara özelden gönderebilirim.