Gönderen Konu: Ameraucanas Yumurta var mı arkadaşlar?  (Okunma sayısı 148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ender ÖZEN

• EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Köy tavuğu,Sussex,Rır ...
Ameraucanas Yumurta var mı arkadaşlar?
« : 08 Ekm 2018, 21:50:28 »
     Merhaba arkadaşlar,gerçi bende de daha önce Davut Salih Arkadaşımızdan temin ettiğim yumurtalardan yetiştirdiğim Ameraucanas tavuklarım var ama bendekileri karışık beslediğim için saflığı bozuldu.Kıramayacağım bir arkadaş da benden hediye yumurta isteyince benimkilerden vermek istemiyorum işin ucunda mahcup olmak da var.Onun için yanında saf kan yumurta olan arkadaş varsa 12 adedini ,uygun bir ücret mukabilinde almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler.
''Uzun bir yolculuk tek bir adımla başlar''  Konfüçyus

Çevrimdışı Ural KARA

• ONURSAL
  • EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Light Sussex & RıR & Ameraucanas & Egger Easter &
Ynt: Ameraucanas Yumurta var mı arkadaşlar?
« Yanıtla #1 : 09 Ekm 2018, 09:39:46 »
abi bende var ama suan hepsi horoz dahil tüye girdi çıkınca yumurta almaya başlayınca haber veririm.

Çevrimdışı Ender ÖZEN

• EvcilSever
« Yanıtla #2 : 09 Ekm 2018, 21:03:43 »
abi bende var ama suan hepsi horoz dahil tüye girdi çıkınca yumurta almaya başlayınca haber veririm.
     Benimkiler de tüyde tek tük yumurta alıyorum Ural kardeşim.İlgin için teşekkür ederim ama biraz acil lazım,umarım tavuğu henüz tüye girmemiş arkadaşlarımız vardır...

Çevrimdışı Yemliha KORKMAZ

• Teknik Yönetici
  • EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Orpington
« Yanıtla #3 : 10 Ekm 2018, 12:38:55 »
Ameraucanas dediğiniz zaman aklıma Mehmet ÖZGEN geliyor :)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011369432017

Çevrimdışı Ender ÖZEN

• EvcilSever
« Yanıtla #4 : 12 Ekm 2018, 21:09:41 »
Ameraucanas dediğiniz zaman aklıma Mehmet ÖZGEN geliyor :)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011369432017
    Merhaba Yemliha Bey,ben iş yoğunluğundan dolayı foruma eskisi kadar yoğun giremiyorum.Eski duayen arkadaşların da çoğunun girmediğini ya da girse de pek katılım sağlamadığını görüyorum.Acaba bir sorun mu var yoksa her kes facebook vb sosyal sitelere mi taşındı.Davut Salih Abimiz vardı,kendi yeşil yumurtalarımı da ondan almıştım zaten,acaba artık forumu aktif olarak kullanmıyor mu?

Çevrimdışı Yemliha KORKMAZ

• Teknik Yönetici
  • EvcilSever
  • Beslediğim Türler: Orpington
« Yanıtla #5 : 13 Ekm 2018, 13:00:07 »
    Merhaba Yemliha Bey,ben iş yoğunluğundan dolayı foruma eskisi kadar yoğun giremiyorum.Eski duayen arkadaşların da çoğunun girmediğini ya da girse de pek katılım sağlamadığını görüyorum.Acaba bir sorun mu var yoksa her kes facebook vb sosyal sitelere mi taşındı.Davut Salih Abimiz vardı,kendi yeşil yumurtalarımı da ondan almıştım zaten,acaba artık forumu aktif olarak kullanmıyor mu?

Bir zaman gelir aktif olur bir zaman gelir pasif olur ama sürekli var olur.
Ben de bu sitenin bir üyesi olarak geçmişten bu güne her dönemde aynıydı. Bazı dönemler aktif bazı dönemler pasif.

Ama facebook bulundu mertlik bozuldu sanırım. Çoğu insan kişisel olarak facebook tan görüyor tüm işini. Ama  bizim forum sitemiz bilgi yönünden çok fazla insanın ziyaret ettiği bir yer. Sadece yorum yapmıyorlar. Canları sağolsun ne diyelim. Facebook ve diğer sosyal medya forumdan uzak tutuyor insanları artık.