Gönderen Konu: İstanbul derneği eğitim semineri ve toplantısı 13 Ekim 2019  (Okunma sayısı 343 defa)

İstanbul Süs Tavukları Derneği camia için bir önemli etkinlik daha düzenliyor!

Ülkemizde süs tavuğu ve bahçe hayvanları yetiştiriciliği konusunda emektar ve öncü olan derneğimiz bu yılda tüm kanatlı severleri mutlu edecek bir buluşma planlıyor.

Öncelikli amacımız dostları bir vesile ile bir araya getirmek ve 4.Ulusal Kümes Hayvanları Gösterisi (2020 Ankara) öncesi tüm üreticilere önemli ve özel bilgiler edinecekleri uygulamalı bir mini seminer imkanı sunmak.

Ülkemizin her yerinden değerli kanatlı severleri misafir edeceğimiz bu eğitim gününde birden çok fayda sağlamış olmak istiyoruz.

Avrupa Konfederasyonu Irk Standartları Komisyonları Başkanı Urs Lochman, bizleri kırmayarak davetimizi kabul etti ve yarışmaya katılan veya bu alanda daha fazla bilgi edinmek isteyen değerli üretici arkadaşlarımızla engin bilgilerini paylaşacak. Bunun yanısıra,                 '' Ko Shamo"  tavuk ırkı yetiştirici ve severlerine ve tabiki hakem adaylarımıza bu konuda çok değerli bir eğitim semineri verecek.

TSHF ulusal ve uluslararası türk hakem adayımız Turan Ocaktürk beyfedinin katkıları ve sunumlarının olacağı bu programda herkes dolu dolu bilgiler edinecek

Bir gönüllüler hareketi olarak tüm katılımcıların kıymetli şeyler öğreneceği teorik ve pratik bir buluşma olmasını temenni ediyoruz.

Siz değerli dostlarımızın katılımı ile ancak daha anlamlı olacak bu buluşmayı ilan ediyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Katılım ve kayıt için irtibat:

Ömer Kılıçoğlu
Rıdvan Bostancı
Yaşar Ocaktürk
Ayhan Şereflier
Zengin Yıldırım

Organizasyonumuz da servis edilecek yemekler Türkiye’nin ilk helal gıda sertifikalı  ve en büyük firmaların dan biri olan Şifa yemek tarafından yapılacaktır ve derneğimizin ikramıdır.

Bekleriz abi, davet müsait olan herkes için geçerlidir.
Sağol Aydın Kardeşim. Malesef aldığımız maaşla bir taraflara gidip, gelmek zor.
Evcil sevgisi sosyal medyadan izlediğimiz görüntülere kaldı artık.
Sizlere başarılar, kolay gelsin.
05322827480

Katılım sayısı oldukça fazla olacağı için organizasyonun sorunsuz ve sağlıklı yürümesi için etkinliğimizin yapılacağı yerde bir değişiklik yapılmasına karar verilmiştir.

Yeni Adres: Bizimköy Fire Beach Sosyal Tesisleri
 Silivri/İstanbul